KONST / Oljemålningar / Ikon 13746503

nr 1374 6503

Ikon

1800-tal, 38x31 ca

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:19:53