KONST / Oljemålningar / Ikon 13746503
nr 1374 6503
Ikon
1800-tal, 38x31 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:19:53
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr