GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vases 6958197

nr 695 8197

VASES

2 pcs. China, 19th century, height: 25, en med lagning,

2 st. Kina, 1800-tal, höjd: 25, en med lagning

1000

SEK 1200

Monday May 2 2011
at 19:28:25