FURNITURE / Tables / Table 11424223
nr 1142 4223
TABLE
på pelarfot, length: 81 cm, width: 53 cm, height: 73 cm, wear, damages.
på pelarfot, längd: 81 cm, djup: 53 cm, höjd: 73 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday November 6 2017
at 20:45:34
6/11 08:22:21