MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11482039
nr 1148 2039
Byrå
Teak, 50/60-tal, längd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:46:35
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)