MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11482039

nr 1148 2039

Byrå

Teak, 50/60-tal, längd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:46:35