FURNITURE / Tables / Writing desk 4126268
nr 412 6268
WRITING DESK
Lenght: ()
1890-tal, ek, längd: 109, djup: 58, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1900
Monday May 22 2006
at 16:00:00
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
500 kr
600 kr
1.800 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr