MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10827277

nr 1082 7277

Byrå

rokokostil, längd: 90 cm, djup: 48 cm, höjd: 83 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:33:51