LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 11488499
nr 1148 8499
FLOOR LAMP
1950s. Height: 150 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 150 cm
Condition: slitage
1000
SEK 400
Monday December 4 2017
at 18:17:14
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
FLOOR LAMP
Condition: slitage
nr 1148 8499
FLOOR LAMP
1950s. Height: 150 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 150 cm
Condition: slitage
| Estimate: | 1000 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday December 4 2017 |