MÖBLER / Bord / Klaffbord 17515238
nr 1751 5238
Klaffbord
England, idegran. Bredd: 26 + 2x55, djup: 88 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 20:34:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Klaffbord
Kondition: slitage, skador
nr 1751 5238
Klaffbord
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 15 december 2025 |