KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15819001

nr 1581 9001

Adam Setkowicz

(1875-1945), Polen

Oljemålning, Slädfärd. Signerad. Olja på duk, 46x98 cm, yttermått inklusive ram: 53x104 cm

Adam Setkowicz, målare född 1875, död 1945.

Utrop:

8.600 kr

Såld:

8.400 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:38:25

Adam Setkowicz

Läs mer om Adam Setkowicz