KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15819001
nr 1581 9001
Adam Setkowicz
(1875-1945), Polen
Oljemålning, Slädfärd. Signerad. Olja på duk, 46x98 cm, yttermått inklusive ram: 53x104 cm
Adam Setkowicz, målare född 1875, död 1945.
Utrop:
8.600 kr
Såld:
8.400 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:38:25
7.000 kr
7.200 kr
7.400 kr
8.000 kr
7.600 kr
7.800 kr (Budbetjänt)
8.000 kr
8.000 kr (Budbetjänt)
8.200 kr