GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6983808
nr 698 3808
VASE
Kang xi, height: 22, wear, damages.
Kang xi, höjd: 22
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday May 23 2011
at 17:45:29