GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 6983808

nr 698 3808

VASE

Kang xi, height: 22, wear, damages.

Kang xi, höjd: 22

Condition: slitage, skador

600

SEK 100

Monday May 23 2011
at 17:45:29