MISCELLANEOUS / Rugs / Silkekashan 5271026
nr 527 1026
Silkekashan
Lenght: ()
Tidigt 1900-tal, 130x212, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
10000
SEK 8000
Monday May 26 2008
at 16:00:00
May 26
TEMA Orientaliska mattor
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor