GLASS & CERAMICS / Glass / Cut glass 10706098
nr 1070 6098
CUT GLASS
5 pieces, Karaffer + skål,
5 delar, Karaffer + skål
Condition: slitage, skador, nagg
SEK 300
Monday November 21 2016
at 18:00:08
19/11 09:40:09
250 kr
20/11 21:31:53