GLASS & CERAMICS / Glass / Cut glass 10706098

nr 1070 6098

CUT GLASS

5 pieces, Karaffer + skål,

5 delar, Karaffer + skål

Condition: slitage, skador, nagg

SEK 300

Monday November 21 2016
at 18:00:08

19/11 09:40:09 1      250 kr
20/11 21:31:53 2      Vinnande bud