KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914427

nr 1391 4427

Träsnitt

Japan, 1900-tal. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:27:41