MÖBLER / Bord / Sybord 16589273
nr 1658 9273
Sybord
1800-tal, Kinesiserande dekor. Bredd: 60 cm. Djup: 42 cm, höjd: 66 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:19:56
13/11 17:31:11
1.000 kr
13/11 19:54:46