FURNITURE / Tables / Bench 9952016
*
nr 995 2016
BENCH
oak, 1960s, length: 116 cm, width: 38 cm, height: 34 cm,
Ek, 1960-tal, längd: 116 cm, djup: 38 cm, höjd: 34 cm
Estimate:
1000
Sold:
SEK 3200
Auction date:
Monday November 16 2015
at 18:53:22
- Bid history
Time
Bidder
Bid
26/10 18:44:11
1
900 kr
26/10 18:52:39
2
700 kr
26/10 18:52:39
1
800 kr (Robot)
6/11 11:23:50
3
2.000 kr
14/11 07:43:50
4
1.600 kr
14/11 07:43:50
3
1.700 kr (Robot)
14/11 07:44:56
4
2.400 kr
16/11 11:29:33
3
3.000 kr
16/11 11:30:49
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:11
-
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:49
-
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:59
*
BENCH
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 995 2016
BENCH
oak, 1960s, length: 116 cm, width: 38 cm, height: 34 cm,
Ek, 1960-tal, längd: 116 cm, djup: 38 cm, höjd: 34 cm
| Estimate: | 1000 |
|---|---|
| Sold: | SEK 3200 |
| Auction date: |
Monday November 16 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 26/10 18:44:11 | 1 | 900 kr |
| 26/10 18:52:39 | 2 | 700 kr |
| 26/10 18:52:39 | 1 | 800 kr (Robot) |
| 6/11 11:23:50 | 3 | 2.000 kr |
| 14/11 07:43:50 | 4 | 1.600 kr |
| 14/11 07:43:50 | 3 | 1.700 kr (Robot) |
| 14/11 07:44:56 | 4 | 2.400 kr |
| 16/11 11:29:33 | 3 | 3.000 kr |
| 16/11 11:30:49 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 16
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bänk
-
7023 LAMP TABLE
with drawer, Newport. Length: 40 cm, width: 40 cm,..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:11 -
7090 PEDESTAL
stenskivor. Height: 66 cm, damaged.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:49 -
7012 Sidobord
Kerstin Hörlin-Holmström, Nordiska Kompaniet, Swed..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:22
-
6524 LADY'S WORKING..
nyrenässans, med utensilier. Width: 61 cm. Width: ..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:59



