KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16812029

nr 1681 2029

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Haga Palace, Stockholm, Cars Northerns travels, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm. Ej signerad

måndag 24 februari 2025
kl 19:38:19