Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 16812029



*

nr 1681 2029


WATERCOLOUR

unidentified artist. Haga Palace, Stockholm, Sweden, Cars Northerns travels, 21x26, rym 29x34,


Oidentifierad konstnär. Haga Palace, Stockholm, Cars Northerns travels, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm. Ej signerad


Withdrawn

Auction date:

Monday February 24 2025
at 19:38:19


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad haga palace stockholm vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr