GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vas + såskanna 8034122
nr 803 4122
Vas + såskanna
Blåvitt kompaniporslin, length: 22, height: 22, wear, damages, repaired.
Blåvitt kompaniporslin, längd: 22, höjd: 22
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 350
Monday January 28 2013
at 18:59:59
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr