MÖBLER / Bord / Skrivbord 13327346

nr 1332 7346

Skrivbord

England, nutida. Bredd: 125. Djup: 78 cm, höjd: 79 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:15:03

3/6 17:59:09 1      Vinnande bud