MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 5944359
nr 594 4359
Serveringsvagn
Teak, höjd: 64, klaffar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 augusti 2009
kl 18:45:36
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr