FURNITURE / Tables / Dinner table 15474104

nr 1547 4104

DINNER TABLE

1900-talets slut, fyrdelad centralfot, skiva i mahognyfanér. Width: 132 cm. Width: 137 cm. Height: 76 cm. Skruvar och gafflar saknas. Stödben saknas för att använda extra skivor, wear, märken.

1900-talets slut, fyrdelad centralfot, skiva i mahognyfanér. Bredd: 132 cm. Djup: 137 cm. Höjd: 76 cm. Skruvar och gafflar saknas. Stödben saknas för att använda extra skivor

Condition: slitage, märken

SEK 600

Monday June 12 2023
at 19:09:22