FURNITURE / Tables / Dinner table 15474104
nr 1547 4104
DINNER TABLE
1900-talets slut, fyrdelad centralfot, skiva i mahognyfanér. Width: 132 cm. Width: 137 cm. Height: 76 cm. Skruvar och gafflar saknas. Stödben saknas för att använda extra skivor, wear, märken.
1900-talets slut, fyrdelad centralfot, skiva i mahognyfanér. Bredd: 132 cm. Djup: 137 cm. Höjd: 76 cm. Skruvar och gafflar saknas. Stödben saknas för att använda extra skivor
Condition: slitage, märken
SEK 600
Monday June 12 2023
at 19:09:22
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)