BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13955387

nr 1395 5387

Ljusstakar

Ett par, omkring 1900-tal, metall. Höjd: 22cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:54:45

29/4 00:16:47 1      Vinnande bud