UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13385452

nr 1338 5452

Väggur

längd: 85cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:22:38

27/7 03:04:07 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor