KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13027001

nr 1302 7001

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 23/250, Slussen. Motivet: 47x73 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:01:15

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén