KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13117060

nr 1311 7060

Erik Wessel-Fougstedt

(1915-1990), Sverige

Träsnitt, Erik Wessel-Fougstedt (1915-1990), Sverige. Signerad, numrerad 293/310. Motivet: 23,5x29,5cm

Erik Olof Wessel Fougstedt, svensk målare född i Paris 1915, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 mars 2020
kl 19:34:58

29/2 19:22:27 1      Vinnande bud

Erik Wessel-Fougstedt

Läs mer om Erik Wessel-Fougstedt