SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Toiletteset 10007190

nr 1000 7190

Toiletteset

3 delar, silver, 370 g brutto, längd: 15-30 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, monogram

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 december 2015
kl 19:54:46

  • Tema
  • 14 dec

Silver

Läs mer om Silver
Silver