SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Skrin 13058397

nr 1305 8397

Skrin

mässing, orientaliskt, 1600-/1700-tal. Längd: 15 cm

Konditionsrapport: lagningar

måndag 3 februari 2020
kl 19:01:28

Mässing