KONST / Litografier / Serigrafi 12931074

nr 1293 1074

Håkan Nyberg

(1938-2013), Sverige

Serigrafi, Håkan Nyberg (1938-2013), Sverige. "Vinterstorm". Signerad, numrerad 8/15, daterad -07. Serigrafi, oramad, bladets mått: 42x59 cm

Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:27:28

25/11 19:14:37 1      Vinnande bud

  • 25 nov

Specialauktion Håkan Nyberg

Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg

Håkan Nyberg

Läs mer om Håkan Nyberg