KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13049003

nr 1304 9003

Oidentifierad konstnär. Porträtt, 1700-tal, uppfodrad duk. Olja på duk, ej signerad. 59x49 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:52:43

24/1 11:52:57 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 27 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska