KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894335

nr 1289 4335

Lennart Pilotti

(1912-1981), Sverige

Oljemålning, Lennart Pilotti (1912-1981), Sverige. Flicka. Signerad. Olja på pannå, 46x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:28:49

16/11 15:20:43 1      100 kr
18/11 17:44:55 2      Vinnande bud

Lennart Pilotti

Läs mer om Lennart Pilotti