KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342184

nr 1234 2184

Elke Leischen-Andersson

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Elke Leischen-Andersson (f. 1961), Sverige. Fiskar. Signerad, daterad -97. Olja på duk, 24x57 cm

Elke Leischen-Andersson, tysk-svensk bildkonstnär född 1961 i Düsseldorf.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:02:41

11/2 18:32:23 1      100 kr
11/2 18:37:46 2      Vinnande bud

Elke Leischen-Andersson

Läs mer om Elke Leischen-Andersson