KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12777329

nr 1277 7329

Björn Söderstedt

(f. 1946), Sverige

Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musikanter. Olja på duk, signerad. 1999,93x115, skadad

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:20:15

25/9 12:21:47 1      300 kr
27/9 15:06:58 2      Vinnande bud