MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13117312

nr 1311 7312

Matsalsgrupp

5 delar, Gustaviansk stil, bord+ 4 stolar. Diameter: 105, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:57:39

Den Gustavianska stilen