BELYSNING / Väggbelysning / Lampetter 13588240

nr 1358 8240

Lampetter

ett par, intarsia, Hans & Greta. Mjölby Intarsia, Tranås. 1930-tal. Höjd: 24 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:24:35

27/10 16:52:24 1      Vinnande bud