UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 12872269

nr 1287 2269

Golvur

Bemålat. Höjd: 200 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:12:55