UR & KLOCKOR / Golvur / Golvur 12872269

nr 1287 2269

Golvur

Bemålat. Höjd: 200 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 11 november 2019
kl 20:12:55

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg 1.250 kr
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor