KONST / Litografier / Färglitografier 13115502

nr 1311 5502

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografier, 2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, daterad 1976 & 1974,200-upplaga & Hc. Motivet: 47x52 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 mars 2020
kl 18:10:29

1/3 21:10:20 1      100 kr
2/3 18:05:29 2      Vinnande bud

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin