KONST / Litografier / Färglitografi 12847079
nr 1284 7079
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Vårkväll i Gillöga. Signerad, numrerad 55/275. Motivet: 29x39 ca
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:36:47
28/10 19:31:47
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson