KONST / Litografier / Färglitografi 12847079

nr 1284 7079

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vårkväll i Gillöga. Signerad, numrerad 55/275. Motivet: 29x39 ca

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:36:47

28/10 19:31:47 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson