KONST / Litografier / Färglitografi 12757344

nr 1275 7344

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. PT, signerad. "Vintermark". Motivet: 47x73 cm

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 21:57:46)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:42:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 20:46:06 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren