KONST / Litografier / Färglitografi 13636209

nr 1363 6209

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, numrerad 188/375. Motivet: 43x29cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:34:32

28/11 20:45:53 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl