KONST / Litografier / Färglitografi 12757070

nr 1275 7070

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numrerad 18/75. Motivets mått: 25x33 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:41:30

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér