KONST / Litografier / Färglitografi 3262345

nr 326 2345

Färglitografi

Olle Baertling, E.A, 1974-80, 74x108, (SK. Bla vikskador)

Utrop:

100 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 6 september 2004