KONST / Litografier / Färglitografi 12452059

nr 1245 2059

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. "Fontaine Bleau". Signerad, numrerad 58/250. Motivet: 45x65 cm

måndag 1 april 2019
kl 20:26:52

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe