KONST / Litografier / Färglitografi 12756168

nr 1275 6168

Lars Hellström

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lars Hellström (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 43/200, vid Fyris, ramens innermått: 45x54 cm

Lars Hellström, svensk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:54:41

15/9 20:26:42 1      Vinnande bud

Lars Hellström

Läs mer om Lars Hellström