KONST / Litografier / Färglitografi 12756168

nr 1275 6168

Lars Hellström

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lars Hellström (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 43/200, vid Fyris, ramens innermått: 45x54 cm

Lars Hellström, svensk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:59:43)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:54:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 20:26:42 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Hellström

Läs mer om Lars Hellström