KONST / Litografier / Färglitografi 12756168
nr 1275 6168
Lars Hellström
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/200, vid Fyris, ramens innermått: 45x54 cm
Lars Hellström, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:54:41
15/9 20:26:42