KONST / Litografier / Färglitografi 12343172
nr 1234 3172
Björn Aurebekk
(f. 1948), Norge
Färglitografi, Orkester. Signerad EA-upplaga. Motivet: 27x38 cm
Bjørn Aurebekk, norsk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:39:12
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr