KONST / Litografier / Färglitografi 13038060

nr 1303 8060

Bengt Ribbentoft

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, Bengt Ribbentoft (f. 1943), Sverige. "Moonlight". Signerad, numrerad 17/360. Motivet: 77x56 cm

Bengt Ribbentoft, svensk målare född i Stockholm 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:56:55

27/1 19:36:30 1      700 kr
27/1 19:40:55 2      Vinnande bud

Bengt Ribbentoft

Läs mer om Bengt Ribbentoft