KONST / Litografier / Färglitografi 12732187

nr 1273 2187

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 207/300. Motivet: 40x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:14:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer