KONST / Litografier / Färglitografi 14193060

nr 1419 3060

Aina Larsson

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 139/280, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Aina Larsson, född 1935, svensk målare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:54:42

Aina Larsson

Läs mer om Aina Larsson