KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847030

nr 1284 7030

Thormod Larsen

(1921-1977), Sverige

Färgetsning, Thormod Larsen (1921-1977), Sverige. Motiv med figurer. Signerad, numrerad 1966, numrerad 6/15. Motivet: 50x44 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 29 oktober 2019
kl 08:40:43

Thormod Larsen

Läs mer om Thormod Larsen