KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847030

nr 1284 7030

Thormod Larsen

(1921-1977), Sverige

Färgetsning, Thormod Larsen (1921-1977), Sverige. Motiv med figurer. Signerad, numrerad 1966, numrerad 6/15. Motivet: 50x44 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 29 oktober 2019
kl 08:40:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Thormod Larsen

Läs mer om Thormod Larsen