KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13036404

nr 1303 6404

Färgetsning

Signerad, numrerad 65/450. Motivet: 50x40 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:07:40