KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11898034

nr 1189 8034

Francoise Deberdt

(f. 1934), Frankrike

Färgetsning, Francoise Deberdt (f. 1934), Frankrike. Signerad, numrerad 120/120, Motivet: 42x63

Françoise Deberdt, fransk bildkonstnär född 1934.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 juni 2018
kl 18:22:10

9/6 15:42:25 1      Vinnande bud

Francoise Deberdt

Läs mer om Francoise Deberdt