ÖVRIGT / Leksaker / Docka 12352265

nr 1235 2265

Docka

Simon Halbig, blunddocka. Höjd: 48

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:28:56